Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

abHome Alina Bułhak

ul. Mikołaja Kopernika 3-5/112 Szczecin

Mapa

666 227...

666 227 282

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Ogłoszenia abHome Alina Bułhak

Filtruj

234 937 zł983 m² 239 zł/m²

Alina Bułhak

Alina Bułhak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o różnej powierzchni, od 983 m2 do 1354 m2, położone w pobliżu centrum Kobylanki (powiat stargardzki),...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

44,95 zł/m²77,86 m² 3 500 zł

Alina Bułhak

Alina Bułhak

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 77,86 m2 położony na parterze kamienicy przy ulicy Rayskiego (pomiedzy Placem Zamenhoffa a Placem...

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł1 673 m² 219,96 zł/m²

Alina Bułhak

Alina Bułhak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pierwsza działka od lasu - plan zagospodarowania Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1673 m2, położona przy lesie, róg ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij